HAKKIMIZDA

EXCEL DANIŞMANLIK BAKICI AJANSI

Firmamız Hakkında

Yıllardan beri Dürüstlük ve Profesyonellik ilkesiyle yola çıkan Excel Danışmanlık, geçen bu  süreçte ilkesine sahip çıkarak birçok aileyi bakıcıları ile buluşturmuş aynı zamanda birçok kişiyede iş alanında istihdam sağlamıştır.

Firma olarak bakıma ihtiyacı olan bebeklerinizin, çocuklarınızın, hastalarınızın ve yaşlılarınızın güvenli ve huzurlu bir şekilde doğru bakıcılarla çalışma prensibine değer vermiş olan Excel Danışmanlık Bakıcı Ajansı, verdiği sözleri yerine getirerek hiçbir şekilde bakıma ihtiyacı olan kişileri yarı yolda bırakmamıştır.

Excel Danışmanlık, bu konuda güvenilirlik duygusunu baz almış, birçok işveren ve iş arayan kişilere hizmet vermiş ve Türkiye’de sektöründe önde gelen firmalardan biri olmuştur.

Misyonumuz

Hizmet sektöründe önemli bir yer kaplayan Bakıcılık Hizmetleri gelişen ve değişen günümüz toplumunda büyük bir alan haline gelmiştir. Toplumumuzda yoğun bir şekilde çalışan ailelerimizin başkalarına emanet etmek zorunda kaldıkları sevdikleri konusunda rahatlamalarını sağlamak bizim yegane görevimizdir.

Ailelerimizin yeni doğan bebekleri, iyi bir şekilde yetişmelerini istedikleri çocukları, canlarından çok sevdikleri yaşlı anne ve babaları veya varsa hastaları için güvenli bir ortam oluşturmak, hemde emeğini ortaya koyarak kendilerini kanıtlamış olan bakıcı adaylarımıza istihdam sağlamak amacıyla hizmet vermekteyiz.

Excel Danışmanlık Bakıcı Ajansımızı, kurduğumuz ilk günden bu yana kendimize ilke edindiğimiz mutlu aile – mutlu çocuk tablomuzu her geçen yıl büyüterek Türkiye de yüzlerce aileye hizmet verdik ve her geçen gün daha da büyük bir aile olmak için çalışmaktayız.

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz tüm ailelerimizin ve tüm bakıcı adaylarımızın mutluluğunu ve huzurlarını sağlamak ve güleryüzlü bir şekilde olumlu geri bildirimlerini almaktır.

(EXCEL DANIŞMANLIK) İŞKUR BELGE NO: 1130 (Kanuni Olarak Elemandan Kesinlikle Para Alınmamaktadır)
Şirketimiz İŞKUR ‘ a bağlı yasal bir danışmanlık şirketidir. EXCEL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ; Türkiye İş ve İşçi Bulma Kurumu’nun 3847889 sayılı kararı gereği 1130 belge numarası ile özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir.